19 Marca 2021

Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR 2021

Opis wydarzenia

Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR – wiosna 2021.

Targi Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, odmiennych kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście – w Łodzi – wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie. Od lat specjalizujemy się w promocji zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku turystycznego.

Podczas poprzedniej edycji Targów gościliśmy ponad 200 wystawców z kraju i za granicy, a liczba osób odwiedzających Targi wyniosła ponad 14.000 osób. Targi
,,Na Styku Kultur” uznawane są za źródło pomysłów i inspiracji dotyczących podróży po różnych regionach Polski. Tworzymy miejsce i klimat do zaprezentowania ofert turystycznych przygotowanych przez touroperatorów, biura turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty oraz ośrodki uzdrowiskowe, sanatoria, obiekty SPA, porty
i przystanie. Do prezentacji dorobku kulturowego, walorów turystycznych i specyfiki regionalnej zapraszamy przedstawicieli państw, miast, regionów i organizacji turystycznych. Marka Targów „Na Styku Kultur” jest dobrze znana i rozpoznawalna, na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych turystycznych imprez targowych w Polsce.

Targi „Na Styku Kultur” są cenione ze względu na wspaniałą atmosferę i ogromną popularność wśród zwiedzających. Są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem  dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy uczestniczą w targach, prezentują atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę
– od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania, bliskich indywidualnym globtroterom.

Podczaj tej edycji Targów zostanie zorganizowany między innymi kolejny Festiwal Podróżników oraz Festiwal Książki Podróżniczej „W drodze”.
Pasjonaci podróży będą mieli możliwość udziału w spotkaniach z wybitnymi fotografami, autorami książek, globtroterami, odkrywcami oraz blogerami. Ponadto podczas targów odbędą się prezentacje oraz pokazy związane z obchodami 200 Lecia Łodzi Przemysłowej oraz Festiwal Smaki Regionów ( Ogólnopolski Festiwal Dań Regionalnych i Tradycyjnych m.in. Festiwal Zalewajki), zostanie po raz pierwszy przyznana nagroda dla „Perły Województwa Łódzkiego”. Jest to Konkurs skierowany do gmin z województwa, które zaprezentują swoje, może często nieznane i zapomniane miejsca, atrakcje kulturowe, sakralne i architektoniczne.
A to tylko niektóre z wydarzeń w jakich będzie można uczestniczyć.
Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału i włączenia się w program towarzyszący temu wydarzeniu.

Targi powrócą wiosną 2021 roku z kolejnymi propozycjami podróży i formami spędzania wolnego czasu. Więcej szczegółów na stronie i na profilu Facebook.
Dokładny termin targów podamy wkrótce. Już teraz zapraszamy do rezerwacji powierzchni.Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz